Treningi personalne

 

Nasze kursy dotyczą przemocy wobec dzieci, dorosłych,  osób starszych, nietolerancji, psychicznego jak i fizycznego znęcania się.  Ale nasz program dedykujemy również do osób ze świata biznesu, osób obawiających się zaplanowanego  napadu,  pracujących w środowisku osób patologicznych,  osób potrzebujących przezwyciężyć problemy rodzinne w domu, zawodowe w pracy, biznesowe w komunikacji z partnerami finansowymi.

Zajęcia obejmują treningi specjalistycznej samoobrony, wykłady teoretyczne z postępowania  w trakcie  sytuacji krytycznych, zajęcia z prawnikiem, psychologiem, firmą detektywistyczną.

Zawsze zapewniamy pełną dyskrecję. Każda wizyta i informacja, którą otrzymujemy, traktujemy jako obowiązek zachowania poufności wobec naszych klientów. Na życzenie klienta sporządzamy umowę poufności i podpisujemy ją zarówno my jak i osoba zainteresowana.

Przed zatrudnieniem danego eksperta, sprawdzamy jego kwalifikacje i dowiadujemy się, jakie są dziedziny jego ekspertyzy, umiejętności, by mieć pewność, że jego wiedza i doświadczenie będą w jak największym stopniu spożytkowane w procesie pomocy osobie poszkodowanej. Dodatkowo pozwala to na zoptymalizowany rozwój zawodowy naszych instruktorów. Naszym głównym priorytetem jest zawsze jakość usług.

Jaki jest schemat naszego działania:

Prośba o informacje

Przeprowadzenie rozmowy

Analiza sytuacji

Diagnoza

Plan działania

Wystarczy do nas zadzwonić i umówić się na spotkanie oraz omówić warunki szkolenia.

Zapraszamy do kontaktu z  naszymi ekspertami