Możemy pomóc!

Naszą misją jest  pomóc każdej osobie, która się do nas zgłosi, a  każda  oferta szkoleniowa  jest dostosowana do jej indywidualnych potrzeb.

Przemoc wobec bliskich, przemoc  w szkole, wpływ grupy rówieśniczej na dziecko czy nastolatka, przemoc w pracy, jest dzisiaj problemem, z którym musi się zmagać wiele osób.  

W dzisiejszych czasach  ogromnej aktywności społecznej i zawodowej,  powstają zjawiska , które coraz częściej  dotyczą zwykłych obywateli i to nie zależnie od wieku czy statusu społecznego. 

Jak reagować  kiedy  jesteśmy pod presją  innych,  co zrobić kiedy tracimy kontrolę nad sobą, dzieckiem czy  własnym życiem rodzinnym lub zawodowym?  

 

 

To nie  są proste  rozwiązania,  czasem  wymagają  szerszego spojrzenia na ten problem i więcej  osób musi być w to zaangażowanych, a czasem problem da się rozwiązać na etapie  własnej kontroli,  odpowiedniemu specjalistycznemu treningowi i  powiedzeniu NIE! -STOP!   Nie pozwolę!  Dam radę!

Proponujemy trening asertywności i zwiększania pewności siebie oraz szkolenia dla rodziców na temat wpływu grupy na jednostkę, oraz przyczyn pojawiania się trudności wychowawczych.

Posiadamy w naszym zespole doświadczonego pedagoga i psychologa, mediatora sądowego, detektywa. 

 

 

 Fantastyczna rola Jennifer Lopez w filmie " Enough " z 2002 roku.  Aktorka pokazała, że można przeciwstawić się tyranii męża . Dała przykład dla innych kobiet na całym świecie, aby się nie poddawały, walczyły o swoją pozycję, o dziecko. W filmie pokazano jak Jennifer Lopez trenuje izraelską samoobroną Krav Maga. Oczywiście to tylko film, i nie można z niego brać przykładu jak rozwiązać ostatecznie problem przemocy. Nie mniej  ten film dał wiarę wielu pokrzywdzonym, że warto walczyć i zmienić swoje życie.